Nasze usługi

W czym Ci możemy pomóc?


  • Sprzedaż nieruchomości,
  • Zakup nieruchomości,
  • Wynajem nieruchomości,
  • Najem nieruchomości,
  • Uzyskanie kredytu hipotecznego,
  • Ale to nie wszystko....Sprawdź dodatkowe korzyści!

BajHome Nieruchomości powstało z myślą o naszych klientach i zapewnieniu kompleksowej opieki. To Wasz czas jest dla nas priorytetowy! Dlatego właśnie zapewniamy szereg dodatkowych usług z których możecie u nas skorzystać:

Kredyty

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekspertami finansowymi, którzy bezpłatnie określą zdolność kredytową i pomogą w przejściu przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Potrzebujesz gotówki na remont? Nasi doradcy czekają na kontakt!


Odbiór mieszkania deweloperskiego
Potrzebujesz wsparcia przy odbiorze mieszkania? Chętnie przekażemy kontakt do sprawdzonych fachowców.


Remont lub wykończenie mieszkania
Doskonale wiemy, jak ciężko znaleźć rzetelną firmę remontową! Dlatego wzięliśmy sprawy w swoje ręce i znaleźliśmy firmę, która nie tylko skrupulatnie wykończy lub wyremontuje waszą nieruchomość ale również wykona projekt i wizualizację przed realizacją! Więcej informacji w zakładce:Ubezpieczenia

W obliczu tak wielu zagrożeń ubezpieczenie mieszkania od pożaru i innych zdarzeń losowych wydaje się być oczywiste. Już teraz możesz u nas nie tylko kupić czy wynająć nieruchomość, ale od razu ją ubezpieczyć. Wszystko w jednym miejscu!Projektowanie wnętrz

Zdecydowana większość naszych klientów decyduje się na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego. Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi projektantami wnętrz. Znajdź pomysł na swoje wymarzone lokum!


Kancelaria Notarialna

Bezpieczeństwo transakcji to nasze główne zadanie. Dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, które zajmują się obsługą naszych klientów.


Kancelaria prawna

Masz wątpliwości do zapisów w umowie? Potrzebujesz dodatkowej weryfikacji? To dla nas żadne wyzwanie! Współpracujemy z Kancelarią prawną, która profesjonalnie doradzi Ci w każdym możliwym aspekcie.ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

TELEFON: 570-432-580