STARE MIASTO

Wrocław, Wrocław-Stare Miasto

Szczegóły inwestycji

Numer inwestycji 820
Cena od ? PLN
Powierzchnia 41.34 - 41.34 m2
Cena za m2 od ? PLN / m2
Liczba pokoi 2 - 2
Pięter 7
Dostępne mieszkania
STARE MIASTO (Wrocław, Wrocław-Stare Miasto)

Nowa inwestycja cenionego dewelopera w centrum Wrocławia!

Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście w pobliżu Kępy Mieszczańskiej. Zaledwie 2 km od Wrocławskiego rynku!

Idealna oferta zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem krótko- i długoterminowy!

ATUTY

 •  Wysoki standard
 •  Garaż podziemny
 •  Monitoring
 •  Nowoczesne windy
 •  Komórki lokatorskie
 •  Naziemny parking
 •  Wideodomofon
 •  Drzwi antywłamaniowe
 •  Osiedle zamknięte
 •  Prestiżowa lokalizacja
 •  Zieleń i przestrzeń


W odznaczających się harmonijną i stonowaną estetyką budynkach powstaną komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach od 27 do 120 m² zarówno mniejsze, jedno- i dwupokojowe, jak również większe: trzy-, cztero-, a nawet pięciopokojowe.

Przestronne balkony i tarasy największe o powierzchni do 76 m², to miejsca szczególne kawałek własnego nieba w sercu miasta. Części wspólne z eleganckimi klatkami schodowymi i nowoczesnymi windami charakteryzować się będą wyjątkowym standardem. Poczucie bezpieczeństwa zapewni monitoring osiedla, a wygodne parkowanie samochodu umożliwią miejsca postojowe naziemne i te zlokalizowane w podziemnych garażach, które teraz razem z mieszkaniem można zakupić w specjalnej ofercie.

Inwestycja to nowoczesne osiedle, które zrealizowane zostanie etapowo. Inwestycję tworzyć będą wielorodzinne budynki z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi, a także niezbędna infrastruktura techniczna i zagospodarowanie terenu. Wielkomiejski charakter nada inwestycji nowoczesna architektura budynków z dużymi przeszkleniami i jasnymi elewacjami pokrytymi okładziną z mineralnych płytek klinkierowych. Przestrzeń osiedla wypełni bujna zieleń, alejki spacerowe i oczka wodne tworzące malownicze otoczenie sprzyjające odpoczynkowi. Na terenie założenia zaprojektowano także siłownię zewnętrzną i plac zabaw dla dzieci, chodniki i oświetlenie energooszczędne. We wszystkich lokalach zamontowane zostaną antywłamaniowe drzwi wejściowe i wideodomofony, a w tych zlokalizowanych na parterze i posiadających tarasy dodatkowo rolety zewnętrzne. Wysoki standard wykończenia cechować będzie części wspólne budynków. Posadzki korytarzy i klatek schodowych pokryte zostaną płytkami gresowymi lub terakotą. Komunikację między piętrami zapewnią cichobieżne windy obsługujące także poziom garaży podziemnych. Bramy garażowe otwierane będą automatycznie za pomocą pilota. Wjazd na teren osiedla ograniczony będzie szlabanem drogowym.

Doskonałą oprawę osiedla stworzy wypełniająca przestrzeń osiedla - bujna zieleń. Ocienione drzewami, biegnące wśród ozdobnych krzewów alejki będą prowadziły spacerujących nad oczka wodne, rozrzucone tak, żeby każdy znalazł dla siebie miejsce do relaksu, spotkania, zabawy. Tak malownicze otoczenie zapewni chwilę wytchnienia po intensywnym dniu, pozwoli odzyskać energię i wewnętrzną równowagę. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu z pewnością docenią siłownię terenową, a królestwem dzieci stanie się pełen różnych atrakcji plac zabaw.    

LOKALIZACJA

Rozciągające się wzdłuż Odry tereny spacerowe, Górka Szczepińska oraz pobliskie parki: Popowicki i Zachodni to wymarzona okolica dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Położenie niedaleko ścisłego centrum pozwoli mieszkańcom swobodnie korzystać z jego atrakcyjnej oferty kulturalnej i rozrywkowej. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także liczne ośrodki biznesowe i biurowe oraz Centrum Handlowe Magnolia Park ze sklepami, kinem i restauracjami. Lokum Porto to idealne miejsce dla tych, którzy szukają wygodnej przystani na Starym Mieście, a jednocześnie chcą rozwijać żagle i pozostać w nurcie aktywnego życia.

Usytuowane na Starym Mieście łączy w sobie zalety położenia nieopodal rzeki i terenów rekreacyjnych z wygodą życia w sąsiedztwie centrum oraz intensywnie rozwijającej się Kępy Mieszczańskiej. To doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i zaplecza edukacyjnego. W pobliżu osiedla znajdują się przedszkola i szkoły, a także obiekty sportowe. Hala Widowiskowo-Sportowa Orbita z basenem (ok 4km) , torem wrotkarskim i lodowiskiem, korty tenisowe przy ul. Lubińskiej czy Harcerski Ośrodek Wodny Zatoka. Niewielka odległość dzieli je również od Centrum Handlowego Magnolia Park. Na artystycznej mapie okolicy ważnymi punktami są Muzeum Współczesne Wrocław, Akademia Muzyczna oraz Scena Teatru Polskiego przy Dworcu Świebodzkim. Przebiegająca w pobliżu ul. Legnicka oraz pl. Strzegomski to dynamicznie rozwijające się centrum biurowo-biznesowe Wrocławia.

Zaledwie kilka minut drogi od inwestycji mieszczą się takie obiekty jak Quattro Forum, Business Garden, zespół biurowy Cu Office i Legnicka Business House. W ciągu kilku minut dojechać można również do biurowca Dubois 41. Takie otoczenie sprawia, że mieszkania oraz apartamenty na wynajem na tym osiedlu są świetną lokatą kapitału. Okolica, w której powstaje, jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z komunikacji publicznej, w tym powstającej linii tramwajowej na Popowice ze zintegrowanym węzłem przesiadkowym przy ul. Długiej. Uzupełni ona połączenia autobusowe linii 103, 104, 122, 127, 128, 245 i C, których przystanki usytuowane są w pobliżu osiedla, oraz kolejowe ze stacji Wrocław Popowice i dworca Wrocław Mikołajów. Osoby przemieszczające się samochodem docenią szybki dojazd do ul. Legnickiej jednej z głównych arterii miasta, umożliwiającej dobre połączenie z Autostradową Obwodnicą Wrocławia, drogą ekspresową S8 oraz lotniskiem. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone i spacerowe nad Odrą oraz parki, które zapewnią mieszkańcom kontakt z naturą i przestrzeń do rekreacji.

Zapraszamy do kontaktu!

Paulina Bedyńska
Tel:570-432-580

biuro@bajhome.com.pl

STARE MIASTO (Wrocław, Wrocław-Stare Miasto)
Dostępne mieszkania
wyczyść filtry
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena

Kontakt z agentem