ŻERNIKI

Wrocław, Wrocław-Fabryczna, Żerniki, Żernicka

Szczegóły inwestycji

Numer inwestycji 770
Cena od ? PLN
Powierzchnia 40.79 - 40.79 m2
Cena za m2 od ? PLN / m2
Liczba pokoi 2 - 2
Pięter 2
Dostępne mieszkania
ŻERNIKI (Wrocław, Wrocław-Fabryczna, Żerniki, Żernicka)

IDEALNE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA!

Więcej ofert z tej inwestycji: bajhome.com.pl


Zakończenie inwestycji: 06.2020
Planowane oddanie mieszkań: 07.2020

Osiedle zlokalizowane na Żernikach we Wrocławiu, zaprojektowane z myślą o stworzeniu idealnego, komfortowego miejsca do zamieszkania. Budynki powstaną w otoczeniu niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej o kameralnym charakterze. Tym samym lokalizacja zapewnia nie tylko bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej, ale także wysoki standard życia.

Łącznie w inwestycji zostanie oddanych do użytkowania 63 mieszkania. Kameralna inwestycja doskonale wpisuje się w istniejące zagospodarowanie przestrzenne.Na inwestycję składają się dwa budynki wielorodzinne trzykondygnacyjne. Na kondygnacji podziemnej zlokalizowano parking na 56 miejsc postojowych a także 20 miejsc postojowych naziemnych.

Mieszkania w podwyższonym standardzie deweloperskim.
Atutem projektu jest jego uniwersalność. Zaprojektowaliśmy doskonałe przestrzenie zarówno dla Klientów szukających kompaktowego mieszkania o niewielkim metrażu oraz komfortowe większe apartamenty dla rodzin z dziećmi lub wymagających Klientów ceniących sobie przestronność.

Projekt każdego z lokali został starannie dopracowany, aby zapewnić ich najwyższą funkcjonalność, maksymalny komfort użytkowania i wykorzystania powierzchni.Ogródki, tarasy, balkony, loggie - wszystkie mieszkania mają zapewnioną przestrzeń dodatkową. Mieszkania są przestronne i doświetlone. 

- DUŻE PRZESZKLENIA: Wszystkie okna w inwestycji zaprojektowano od podłogi aż po sufit.

- ROLETY ZEWNĘTRZNE: We wszystkich oknach zastosowano rolety zewnętrzne, które skutecznie pozwalają ograniczyć koszty ogrzewania w zimie, a podczas letnich upałów pomagają utrzymać komfortową temperaturę w domu. Pozwalają na skuteczne zaciemnienie pomieszczeń. Zapewniają też poczucie bezpieczeństwa i intymności, a w nocy chronią mieszkańców przed oświetleniem z zewnątrz.

- OGRZEWANIE PODŁOGOWE: We wszystkich salonach zaprojektowano ogrzewanie podłogowe z myślą o ustawności pomieszczeń i ich łatwej aranżacji, co uatrakcyjni wnętrze. Ogrzewanie podłogowe charakteryzuje bezwładność termiczna, czyli wydłużony czas wychładzania pomieszczenia. Dzięki temu zapewni ono również pożądaną funkcjonalność.

- MONITORING: Chcąc zaspokoić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów zaprojektowaliśmy zamknięte osiedle z kontrolą dostępu. Dodatkowo zostanie zainstalowany system monitoringu przestrzeni wokół budynków oraz przestrzeni wspólnej w budynkach.

- PLAC ZABAW: wygrodzony i dostępny tylko dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Wyposażony będzie w system monitoringu z możliwością podglądu w domu dla każdego rodzica.

- WINDY: Energooszczędne i nowoczesne windy, obsługujące wszystkie kondygnacje - od parkingu podziemnego

- GNIAZDA RTV / SAT - Zaprojektowano je w każdym pokoju.


Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie od 23.000 zł .
Miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym w cenie od 10.000 zł.

LOKALIZACJA
Usytuowanie osiedla z dala od zgiełku miasta nadaje mu wyjątkowy charakter. Żerniki zapewniają odpowiednią infrastrukturę społeczną, która pozwoli bez zbędnych dojazdów załatwić większość potrzeb. Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. W bardzo bliskiej odległości od naszej inwestycji usytuowany jest Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 - 200 m. Supermarket Biedronka znajduje się 300 m od budynku. W okolicy jest kilka sklepów osiedlowych, poczta, bary, punkty usługowe salony kosmetyczne i fryzjerskie, stacja kontroli pojazdów, myjnia samochodowa i inne. Port Lotniczy 4 km od inwestycji. Odległość od wrocławskiego Rynku to ok. 8 km. Dzięki bliskości AOW wygodny dojazd do centrum miasta docenią kierowcy. Rozwinięta komunikacja miejska autobusowa dla podróżujących publicznymi środkami transportu. Najbliższy przystanek 250 m Szczecińska - linie 109, 129, 409, 148, 609, nocny 249. Stacja kolejowa Wrocław Żerniki ok. 1,3 km gdzie zapewnione są połączenia w kierunku Lubania Śląskiego, Legnicy, Węglińca, stacji Wrocław Główny. Zaledwie 500 m od naszej inwestycji rozciąga się olbrzymi Park Tysiąclecia.  Przy parku rozciąga się trasa biegowa wzdłuż Ślęzy oraz plenerowa siłownia przy ujściu strumienia Kasina. Park jest zatem doskonałym miejscem dla aktywnych. Obok parku wybudowano tor wrotkarski gdzie zarówno dzieci jak i dorośli mogą zasmakować zyskującej na popularności jazdy na wrotkach i rolkach. Lokalizacja zapewnia również dostęp do opieki zdrowotnej. Przechodnia lekarz rodzinny NFZ oraz apteka na ul. Rumiankowej w odległości 500 m od naszej inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu!

Paulina Bedyńska
Tel: 570-432-580

www.facebook.com/BajHomeWroclaw/
www.facebook.com/paulinabedynska1
http://bajhome.com.pl/

ŻERNIKI (Wrocław, Wrocław-Fabryczna, Żerniki, Żernicka)
Dostępne mieszkania
wyczyść filtry
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena

Kontakt z agentem